content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Třapatka nachová 'Meditation White' | Echinacea purpurea

108 Kč 93,91 Kč bez DPH
Připravujeme (>20 ks)
Třapatka nachová je bylina pocházející ze Severní Ameriky. Rostlina má vzpřímenou chlupatou lodyhu a řapíkaté, kopinaté, drsně chlupaté listy zelené barvy. Kultivar 'Meditation White' je poměrně nízký, má dobře větvící se výhony a bohatě kvete. Květy vykvétající od července do září mají čistě bílou barvu. Třapatka je poměrně nenáročná rostlina, které vyhovuje slunné stanoviště a dobře propustná,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třapatka nachová je bylina pocházející ze Severní Ameriky. Rostlina má vzpřímenou chlupatou lodyhu a řapíkaté, kopinaté, drsně chlupaté listy zelené barvy. Kultivar 'Meditation White' je poměrně nízký, má dobře větvící se výhony a bohatě kvete. Květy vykvétající od července do září mají čistě bílou barvu. Třapatka je poměrně nenáročná rostlina, které vyhovuje slunné stanoviště a dobře propustná, sušší kamenitá půda.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: bílá
Doba kvetení: VI, VII, VIII, IX
Růstový habitus: Vzpřímený, Polštářovitý
Stanoviště: Slunce
Výška: 50 cm
Použití: záhony, k řezu
Latinský název: Echinacea purpurea
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: září 2022