content_copy
Aktualizujeme pro Vás nabídku pro jaro 2023. Rostliny si budete moci opět zakoupit v předprodeji, který bude spuštěn od ledna 2023. Do té doby jsme pro Vás připravili dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pod stromeček nebo jiným příležitostem.

Kakost 'Rozanne' | Geranium 'Rozanne'

105 Kč 91,30 Kč bez DPH
Připravujeme na jaro

Kakos je velmi dobrá půdopokryvná trvalka, která potlačuje zaplevelení a svými nadzemními oddénky se rychle rozrůstá. Kultivar 'Rozanne' má hluboce vykrajované listy dlanitého tvaru, sytě zelené barvy a jsou lehce mra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kakos je velmi dobrá půdopokryvná trvalka, která potlačuje zaplevelení a svými nadzemními oddénky se rychle rozrůstá. Kultivar 'Rozanne' má hluboce vykrajované listy dlanitého tvaru, sytě zelené barvy a jsou lehce mramorované světleji zelenou barvou. Kvete v období června až října velkým množstvím malých fialových květů. Dorůstá výšky okolo 20 cm. Používá se jako půdopokryvná trvalka, do přírodních kompozic, smíšených trvalkových záhonyů v polostínu, podsadba pod vyšší dřeviny. Preferuje slunné nebo polostinné stanoviště s vlhkou, dobře propustnou, humózní půdou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: fialová
Doba kvetení: VI, VII, VIII, IX
Růstový habitus: Polštářovitý
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: do 20 cm
Použití: půdopokryvná rostlina, podrost dřevin, záhony
Latinský název: Geranium 'Rozanne'
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: 4. dubna