content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Kostřava popelavá 'Elijah Blue' | Festuca glauca

72 Kč 62,61 Kč bez DPH
od 1. září (>20 ks)

Kostřava popelavá 'Elijah Blue' je pěstována především pro své nevšední modrozelené zbarvení listů a polštářovitý habitus. Dorůstá výšky okolo 40 cm, její listy rostou vzpřímeně. Kvete začátkem léta. Květy mají bílo-zelenou barvu a jsou uspořádané ve vzdušných latách. Rostlina preferuje slunná, teplá a suchá stanoviště s dobře propustnou hlinitopísčitou půdou. Úplný stín a přebytek vláhy způsobí p

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kostřava popelavá 'Elijah Blue' je pěstována především pro své nevšední modrozelené zbarvení listů a polštářovitý habitus. Dorůstá výšky okolo 40 cm, její listy rostou vzpřímeně. Kvete začátkem léta. Květy mají bílo-zelenou barvu a jsou uspořádané ve vzdušných latách. Rostlina preferuje slunná, teplá a suchá stanoviště s dobře propustnou hlinitopísčitou půdou. Úplný stín a přebytek vláhy způsobí postupné odumírání rostliny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné trávy
Barva květu: zelená
Doba kvetení: VI, VII
Růstový habitus: nízký, trsovitý
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 40 cm
Použití: nádoby, záhony
Latinský název: Festuca glauca
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: září 2022