content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

O nás

Naše zahradnictví jsme založili v roce 1994 v malé obci Souňov, která se nachází nedaleko historických měst Čáslav a Kutná Hora. Zpočátku jsme se zaměřovali zejména na pěstování zeleniny s omezeným sortimentem letniček.  Od roku 1998 však produkci soustřeďujeme především na pěstování balkónových rostlin, pelargonií, letniček, dvouletek a trvalek a v podzimních měsících na sortiment řezaných a hrnkových chryzantém. Tyto rostliny naše zahradnictví distribuuje také na lokální trhy například v Kutné Hoře a Uhlířských Janovicích. Pravidelně jsme se také účastnili velkých zahradnických výstav, jako jsou Flora Olomouc, Dům a zahrada Louny, Zahrada Čech Litoměřice a Narcis v Lysé nad Labem, kde jsme získali v roce 2003 1. místo v soutěži "NEJROZKVETLEJŠÍ TRUHLÍK". V čase Dušiček a Vánoc pro Vás také každoročně připravujeme i rozmanité dekorativní vazby naší výroby.

Od roku 2012 provozujeme zásilkové zahradnictví a e-shop, a díky tomu si můžete z nášho sortimentu rostlin vybírat ať už se nacházíte kdekoli v České nebo Slovenské republice. Námi navržený ochranný obal eliminuje rizika poškození rostlin během přepravy, ať už mechanicky v důsledku manipulace přepravců, a nebo vlivem nepříznivých teplot. 

Proč nakupovat u nás?

  • Jsme rodinná firma s více než dvacetiletou historií.
  • Nabízíme kvalitní rostliny z vlastní produkce.
  • Poradíme Vám, které květiny se do Vašich podmínek hodí.
  • Nesnažíme se prodat „za každou cenu“, jde nám především o Vaši spokojenost.
  • Dostanete pouze to, co si objednáte. Nezasíláme náhradní rostliny, pokud si to zákazník nevyžádá.
  • Rostliny pěstované v našich klimatických podmínkách jsou po výsadbě odolnější a životaschopnější.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení