content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Šater latnatý | Gypsophila paniculata

59 Kč
Od 2. dubna (> 20 ks)
Šáter latnatý je tradiční kvetoucí trvalkou. Rostlina je 60 cm vysoká a má velmi vzdušný, kompaktní habitus a nejlépe se jí daří na suchých, písčitých půdách. V období od června do září zaujme záplavou zářivě bílých, plných květů. Mívá tak

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šáter latnatý je tradiční kvetoucí trvalkou. Rostlina je 60 cm vysoká a má velmi vzdušný, kompaktní habitus a nejlépe se jí daří na suchých, písčitých půdách. V období od června do září zaujme záplavou zářivě bílých, plných květů. Mívá tak hustě posazené, jemné květiny, že zakrývají malé modrozelené lístky. Rostlina má nejraději slunná až mírně polostinná místa. Vyhovuje jí dobře propustný, písčitý substrát. Při výsadbě do nádob se provádí základní hnojení substrátu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: bílá
Doba kvetení: VI, VII, VIII, IX
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 60 cm
Použití: nádoby, záhony
Latinský název: Gypsophylla panniculata
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: 2. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení