content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Proso prutnaté 'Northwind' | Panicum virgatum

97 Kč 84,35 Kč bez DPH
od 1. září (>20 ks)

Kanadský kultivar Prosa prutnatého 'Northwind' je jedním z nejkrásnějších v současné nabídce. Vytváří 1,7 m vysoké husté trsy s jemnými listy i květy. Rostlina má světlé modrozelené listy a květy světle zelené květy, které postupně mění svou barvu na růžovou. Oblíbené je také pro svou nenáročnost, je vhodné na slunce i do polostínu a toleruje široké rozpětí vlhkosti půdy. Na zimu je vhodné trsy sv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kanadský kultivar Prosa prutnatého 'Northwind' je jedním z nejkrásnějších v současné nabídce. Vytváří 1,7 m vysoké husté trsy s jemnými listy i květy. Rostlina má světlé modrozelené listy a květy světle zelené květy, které postupně mění svou barvu na růžovou. Oblíbené je také pro svou nenáročnost, je vhodné na slunce i do polostínu a toleruje široké rozpětí vlhkosti půdy. Na zimu je vhodné trsy svázat a rostlinu ostříhat až na jaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné trávy
Barva květu: růžová
Doba kvetení: VIII, IX, X
Růstový habitus: Vzpřímený, trsovitý
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 1,7 m
Použití: nádoby, solitéra, záhony
Latinský název: Panicum virgatum
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: září 2022