content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Rohoblizeň olověncovitá | Ceratostigma plumbaginoides

55 Kč
Od 4. dubna (> 20 ks)

Rohoblizeň olověncovitá pochází ze severní části Číny; kde roste na slunných pláních. Rostlina se rozšiřuje pomocí plazivých oddenků a tím vytváří souvislý půdní pokryv. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rohoblizeň olověncovitá pochází ze severní části Číny; kde roste na slunných pláních. Rostlina se rozšiřuje pomocí plazivých oddenků a tím vytváří souvislý půdní pokryv. Lodyhy rostliny mají purpurově červenou barvu a sytě zelné listy a vytvářejí krásný kontrast. Během podzimu se listy rovněž zbarví do purpurova. Kvete v období září až října modrými květy na konci lodyh. Modrá barva krásně kontrastuje s purpurově zbarvenými listy. Rostlina preferuje slunné stanoviště; s dobře propustnou; humózní; písčitou půdou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: modré
Doba kvetení: IX, X
Růstový habitus: Vzpřímený, Polštářovitý
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 50 cm
Použití: záhon, skalka, nádoby
Latinský název: Ceratostigma plumbaginoides
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: 4. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení