content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Dochan psárkovitý 'Moudry' | Pennisetum alopecuroides

75 Kč 65,22 Kč bez DPH
od 1. září (>20 ks)

Dochan je elegantní tmavě zelená tráva s hustými trsy úzkých přepadávajících listů. Od poloviny léta vykvétají nápadné klasy, které se postupně ze zelené zbarvují do vínova. Kultivar 'Moudry' je kompaktní a květní stonky výrazněji přerůstají trsy listů a tím lépe vyniknou. Trsy tohoto kultivaru se dorůstají 80 cm. Preferuje slunné stanoviště s dobře propustnou půdou, ale dostatečnou zálivkou. Na

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dochan je elegantní tmavě zelená tráva s hustými trsy úzkých přepadávajících listů. Od poloviny léta vykvétají nápadné klasy, které se postupně ze zelené zbarvují do vínova. Kultivar 'Moudry' je kompaktní a květní stonky výrazněji přerůstají trsy listů a tím lépe vyniknou. Trsy tohoto kultivaru se dorůstají 80 cm. Preferuje slunné stanoviště s dobře propustnou půdou, ale dostatečnou zálivkou. Na zimu je vhodné trsy svázat a rostlinu ostříhat až na jaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné trávy
Barva květu: zelená
Doba kvetení: VII, VIII, IX, X
Růstový habitus: trsovitý
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 80 cm
Použití: nádoby, záhony
Latinský název: Pennisetum alopecuroides
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: září 2022