Aktuální doba expedice objednávek je 7 dní. Zasíláme pouze pondělí až středa.

Bohyška Hosta 'Age of Gold' | Hosta 'Age of Gold'

105 Kč 93,75 Kč bez DPH
Skladem (39 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohyška Hosta 'Age of Gold', botanický název Hosta 'Age of Gold', je impozantní trvalka, která přináší do zahrady zlatavě žluté listy a robustní růst. Dorůstá výšky až 60-75 cm a šířky 90-120 cm, čímž se stává výrazným prvkem zahradních záhonů a okrasných výsadeb.

Tato Hosta je známá svými velkými listy, které mají intenzivní zlatavou barvu a kontrastují s tmavšími okraji. Listy jsou lehce vrásčité a vytvářejí robustní, bohatý porost, který přitahuje pozornost po celou vegetační sezónu. V létě se na vyšších stoncích objevují nápadné fialové květy, které dodávají rostlině další estetickou hodnotu a přitahují opylovače.

Bohyška Hosta 'Age of Gold' preferuje polostinná až stinná stanoviště s vlhkou, dobře propustnou půdou. Je odolná vůči suchu a chladnějším teplotám, což z ní činí spolehlivou rostlinu pro různé zahradní podmínky. Pravidelné zalévání a mulčování pomáhají udržovat rostlinu zdravou a vitální.

Tato imponující Hosta 'Age of Gold' přináší do zahrady zlatý zářivý efekt a robustní strukturu. Skvěle vypadá jako solitéra nebo v kombinaci s jinými stínem milujícími rostlinami. Je ideální volbou pro zahradníky, kteří vyhledávají okrasné rostliny s výrazným vizuálním efektem a snadnou údržbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Latinský název: Hosta 'Age of Gold'
Velikost kontejneru: K9