Aktuální doba expedice objednávek je 7 dní. Zasíláme pouze pondělí až středa.

Agastache 'Little Adder' | Aagastache Rugosa 'Little Adder

72 Kč 64,29 Kč bez DPH
Skladem (50 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agastache 'Little Adder', botanicky známá jako Agastache rugosa Little Adder', je kompaktní a vysoce atraktivní trvalka, která okouzluje svými štíhlými, vzpřímenými květnými stonky a intenzivními modro-fialovými květy. Dorůstá výšky 30 až 45 cm a šířky 30 až 45 cm, což ji činí ideální volbou pro okrasné záhony, skalničky a nádoby.

Od poloviny léta do podzimu 'Little Adder' Agastache produkuje dlouhé klasy drobných modro-fialových květů, které jsou nejenom nádherné na pohled, ale také přitahují motýly a další opylovače do zahrady. Listy mají jemnou vůni, která uvolňuje svou vůni při lehkém dotyku.

Tato rostlina preferuje slunná až polostinná stanoviště s dobře propustnou půdou. Je tolerantní vůči suchu a jednou zakořeněná vyžaduje minimální péči. Pravidelné odstraňování odkvetlých květů podporuje nové kvetení a udržuje rostlinu v kompaktním tvaru.

Agastache 'Little Adder' přináší do zahrady bohaté modro-fialové květy a příjemné aroma. Je vhodná jak pro formální, tak přírodní zahrady, kde přispívá k estetickému vzhledu i biodiverzitě. Tato trvalka je odolná a snadno se pěstuje, což ji činí vítanou volbou pro zahrádkáře se všemi úrovněmi zkušeností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Latinský název: Agastache rugosa
Velikost kontejneru: K9