Aktuální doba expedice objednávek je 7 dní. Zasíláme pouze pondělí až středa.

Agastache 'Beelicious Pink' | Aagastache hybrida 'Beelicious Pink'

72 Kč 64,29 Kč bez DPH
Skladem (47 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agastache 'Beelicious Pink', hybridní odrůda též známá jako Agastache hybrida 'Beelicious Pink', je okouzlující trvalka oblíbená pro své bohaté růžové květy a aromatické listy. Rostlina dosahuje výšky 40 cm a šířky 30 až 45 cm, což ji činí ideální volbou pro záhony, nádoby a zahrady přitahující opylovače.

Od začátku léta do podzimu 'Beelicious Pink' Agastache vykvétá hustými, trubkovitými květenstvími v jemných růžových odstínech. Tyto květy jsou velmi atraktivní pro včely a motýly, čímž přispívají k biodiverzitě zahrady. Aromatické listy rostliny uvolňují příjemnou vůni máty při dotyku.

Agastache 'Beelicious Pink' prosperuje na slunných stanovištích a dobře propustné půdě, snáší sucho po zakořenění. Pravidelné odstraňování odkvetlých květů podporuje trvalé kvetení po celou sezónu. Rostlina je nenáročná na údržbu a dodává záhonům, okrajům nebo smíšeným výsadbám barevný akcent a příjemnou vůni.

Agastache 'Beelicious Pink' spojuje krásu s ekologickou funkcionalitou, čímž je vynikající volbou pro dekorativní i biodiverzní zahrady. Její odolnost, atraktivní květy a aromatické listy ji činí oblíbenou mezi zahradníky, kteří vyhledávají snadno udržovatelné rostliny s vysokým estetickým efektem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Latinský název: Agastache
Velikost kontejneru: K9