content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Svída výběžkatá 'Kelseyi' | Cornus sericea 'Kelseyi'

65 Kč
Skladem (> 20 ks)

Svída výběžkatá je opadavý keř původem ze Severní Ameriky. Kultivar 'Kelseyi' je nízký keř s červeno hnědými letorosty. Jsou výrazné hlavně v zimě, když opadají jeho tmavě zelené listy, které se na podzim barví do červených odstínů. Dorůstá do výšky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svída výběžkatá je opadavý keř původem ze Severní Ameriky. Kultivar 'Kelseyi' je nízký keř s červeno hnědými letorosty. Jsou výrazné hlavně v zimě, když opadají jeho tmavě zelené listy, které se na podzim barví do červených odstínů. Dorůstá do výšky 1 metrů. Kvete od května do června v hustých soukvětích s bílými květy, z nichž na podzim dozrávají bílé bobule. Nejlépe roste na slunném až polostinném stanovišti s vlhkou, mírně kyselou až mírně zásaditou půdou, která je dobře zásobená živinami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné keře
Barva květu: bílá
Doba kvetení: V, VI
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 1 m
Použití: skupina keřů,  solitéra
Latinský název: Cornus sericea 'Kelseyi'
Velikost kontejneru: K13
Zahájení expedice: 2. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení