content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Dochan psárkovitý 'Hameln' | Pennisetum alopecuroides 'Hameln'

69 Kč 60 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Dochan patří v současnosti mezi nejpopulárnější okrasné trávy. Kultivar 'Hameln' dorůstá výšky až 0,8 m, vytváří husté trsy svěžích zelených listů. Zajímavý je i pro své květenství, která jsou hustá, huňatá, zeleno-bí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dochan patří v současnosti mezi nejpopulárnější okrasné trávy. Kultivar 'Hameln' dorůstá výšky až 0,8 m, vytváří husté trsy svěžích zelených listů. Zajímavý je i pro své květenství, která jsou hustá, huňatá, zeleno-bílé bravy s purpurovým odstínem. Květenství se objevují v období od srpna do října. Používá se jako solitéra i do skupinových výsadeb, do nádob na terasách a balkónech. Dochan potřebuje slunné stanoviště s dobře propustnou, vlhkou živnou půdou. Trs rostliny se seřezává na jaře přibližně 5-10 cm nad zemí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné trávy
Barva květu: zeleno-bílá
Doba kvetení: VIII, IX, X
Růstový habitus: Vzpřímený, trsovitý
Stanoviště: Slunce
Výška: 80 cm
Použití: Truhlíky a nádoby, solitéra, záhony
Latinský název: Pennisetum alopecuroides 'Hameln'
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: 4. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení