content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Zerav západní 'Smaragd' | Thuja occidentalis 'Smaragd'

120 Kč
Skladem (> 20 ks)

Zerav je stálezelený jehličnatý keř. Kultivar 'Smaragd' se v našich podmínkách dorůstá do výšky až 5 m a šířky až 2 m. Jehlice má krásně lesklé, ploché a smaragdově zelené. Keř má štíhlý, kuželovitý tvar a pro svou ba

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zerav je stálezelený jehličnatý keř. Kultivar 'Smaragd' se v našich podmínkách dorůstá do výšky až 5 m a šířky až 2 m. Jehlice má krásně lesklé, ploché a smaragdově zelené. Keř má štíhlý, kuželovitý tvar a pro svou barvu jehlic a výšku patří mezi nejoblíbenější kultivar tújí. Používá se především pro výsadbu živých plotů, tvorbu větrolamů, zakrytí nevzhledných objektů či jako solitéra. Kultivar není náročný na půdu ani stanoviště, ve stínu a polostínu však roste pomaleji. Keř je možné tvarovat, a to od začátku jara do začátku léta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné keře
Barva květu: zelená, nenápadná
Růstový habitus: Vzpřímený, kuželovitý
Stanoviště: Polostín, Stín
Výška: 5 m
Použití: liniová výsadba, skupinová výsadba, solitéra
Latinský název: Thuja occidentalis 'Smaragd'
Velikost kontejneru: VKR3L
Zahájení expedice: 4. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení