content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Zerav západní 'Rheingold' | Thuja occidentalis 'Rheingold'

160 Kč
Skladem (7 ks)

Zerav je stálezelený jehličnatý keř. Kultivar 'Rheingold' má zářivě zlatožlutou barvu a jeho rašící výhony mají narůžovělou barvu. Na podzim se jehlice barví do bronzova. Růst tohoto kultivaru je pomalý, dorůstá až do

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zerav je stálezelený jehličnatý keř. Kultivar 'Rheingold' má zářivě zlatožlutou barvu a jeho rašící výhony mají narůžovělou barvu. Na podzim se jehlice barví do bronzova. Růst tohoto kultivaru je pomalý, dorůstá až do 3 m. Keř si zachovává kuželovitý tvar. Vysazuje se do skalek, malých zahrad, předzahrádek či venkovních kontejnerů, krásný je v kombinaci s tmavě zelenými keři. Keř je možné tvarovat, a to od začátku jara do začátku léta. Vyhovují mu vlhčí, propustné půdy a slunné stanoviště.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné keře
Barva květu: zelená, nenápadná
Růstový habitus: Vzpřímený, kuželovitý
Stanoviště: Slunce
Výška: 3 m
Použití: skalka, nádoby, solitéra, předzahrádka, skupinové výsadba
Latinský název: Thuja occidentalis 'Rheingold'
Velikost kontejneru: VKR3L
Zahájení expedice: 4. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení