content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Zběhovec plazivý 'Rainbow' | Ajuga reptans 'Rainbow'

49 Kč
Skladem (> 20 ks)

Zběovec je u nás domácím druhem, typicky ho můžeme nalézt jako podrostovou rostlinu v listnatých lesích. Kultivar 'Rainbow' je vytrvalá nižší plazivá bylina, dorůstající se výšky 15 cm. Listy má bronzově zelené až tma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zběovec je u nás domácím druhem, typicky ho můžeme nalézt jako podrostovou rostlinu v listnatých lesích. Kultivar 'Rainbow' je vytrvalá nižší plazivá bylina, dorůstající se výšky 15 cm. Listy má bronzově zelené až tmavě purpurové barvy. Květy uspořádanými do klasů kvete v období května až června, jsou modro fialové, hluchavkovitého tvaru. Rostlina je velmi nenáročná, roste i na stinných místech. Preferuje vlhčí stanoviště se živnou půdou. Lze ho použít jako půdopokryvnou rostlinu místo trávníku na stinná či zamokřená místa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: tmavě purpurová
Doba kvetení: V, VI
Růstový habitus: půdopokryvný
Stanoviště: Polostín, Stín
Výška: do 20 cm
Použití: půdopokryvná rostlina, záhony
Latinský název: Ajuga reptans 'Rainbow'
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: 4. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení