content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Vajgélie květnatá 'Tango' | Weigela florida ´Tango´

45 Kč
Skladem (5 ks)

Vajgélie jsou atraktivně kvetoucí opadavé keře, u nás hojně pěstované zejména díky jejich nízkým nárokům na pěstování a údržbu. Kultivar 'Tango' je zajímavý pro své tmavé listy s purpurovým nádechem. Dorůstá do výšky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vajgélie jsou atraktivně kvetoucí opadavé keře, u nás hojně pěstované zejména díky jejich nízkým nárokům na pěstování a údržbu. Kultivar 'Tango' je zajímavý pro své tmavé listy s purpurovým nádechem. Dorůstá do výšky 1 m. Kvete krásnými červenými květy zvonkovitého tvaru v období od dubna do června. Používá se jako solitéra, ve skupinových výsadbách, anebo jako součást kvetoucích živých plotů. Vajgélie jsou nenáročné keře, preferují však teplé slunečné místo s humózní, mírně vlhkou půdou. Pro bohaté kvetení se doporučuje řez po odkvětu o 1/3 - 1/2 délky nového výhonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné keře
Barva květu: červená
Doba kvetení: IV, V, VI
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce
Výška: 1 m
Použití: liniová výsadba, skupinová výsadba, solitéra
Latinský název: Weigela florida ´Tango´
Velikost kontejneru: ko1l
Zahájení expedice: 4. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení