content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Vajgélie 'Red Prince' | Weigela hybrida ´Red Prince´

65 Kč 56,52 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Vajgélie jsou atraktivně kvetoucí opadavé keře, u nás hojně pěstované zejména díky jejich nízkým nárokům na pěstování a údržbu. Kultivar 'Red Prince' má sytě zelené listy a jasně červeně-purpurové zvonkovité květy. Kv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vajgélie jsou atraktivně kvetoucí opadavé keře, u nás hojně pěstované zejména díky jejich nízkým nárokům na pěstování a údržbu. Kultivar 'Red Prince' má sytě zelené listy a jasně červeně-purpurové zvonkovité květy. Kvete od května do června, může částečně remontovat v období srpna. Roste kompaktně a vzpřímeně, dorůstá do výšky 1,5 -2 m. Používá se jako solitéra, v skupinových výsadbách anebo jako součást kvetoucích živých plotů. Vajgélie jsou nenáročné keře, preferují však teplé slunečné místo s humózní, mírně vlhkou půdou. Pro bohaté kvetení se doporučuje řez po odkvětu o 1/3 -1/2 délky nového výhonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné keře
Barva květu: červeno-purpurová
Doba kvetení: V, VI
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce
Výška: 2 m
Použití: liniová výsadba, skupinová výsadba, solitéra
Latinský název: Weigela hybrida ´Red Prince´
Velikost kontejneru: ko1l
Zahájení expedice: 4. dubna