content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Šater latnatý 'Flamingo' | Gypsophila panniculata

95 Kč 82,61 Kč bez DPH
od 1. září (>20 ks)

Šáter latnatý je tradiční kvetoucí trvalkou. Kultivar 'Flamingo' dorůstá až 80 cm, má velmi vzdušný, kompaktní habitus a nejlépe se mu daří na suchých, písčitých půdách. V období od června do srpna zaujme záplavou růžových, plných květů. Mívá tak hustě posazené, jemné květy, že zakrývají malé modrozelené lístky. Rostlina má nejraději slunná až mírně polostinná místa. Vyhovuje jí dobře propustný, p

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šáter latnatý je tradiční kvetoucí trvalkou. Kultivar 'Flamingo' dorůstá až 80 cm, má velmi vzdušný, kompaktní habitus a nejlépe se mu daří na suchých, písčitých půdách. V období od června do srpna zaujme záplavou růžových, plných květů. Mívá tak hustě posazené, jemné květy, že zakrývají malé modrozelené lístky. Rostlina má nejraději slunná až mírně polostinná místa. Vyhovuje jí dobře propustný, písčitý substrát. Při výsadbě do nádob se provádí základní hnojení substrátu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: růžová
Doba kvetení: VI, VII, VIII
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 80 cm
Použití: nádoby, záhony
Latinský název: Gypsophila panniculata
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: září 2022