content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Sasanka vábná 'White Splendour' | Anemone blanda White Splendour

46 Kč
Skladem (> 20 ks)

Sasanka vábná patří k zajímavým módím trvalkám. Ve volné přírodě roste na skalnatých stanovištích, na okrajích lesů a na vlhčích stráních. Dorůstá de výšky 10 cm a na jednotlivě vyrůstajících stoncích má zajímavé květy, které vykvétají v březnu a dub

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sasanka vábná patří k zajímavým módím trvalkám. Ve volné přírodě roste na skalnatých stanovištích, na okrajích lesů a na vlhčích stráních. Dorůstá de výšky 10 cm a na jednotlivě vyrůstajících stoncích má zajímavé květy, které vykvétají v březnu a dubnu. Kultivar 'White Slendour' kvete velkými bílými květy. Tato sasanka není náročná na pěstování. Preferuje polostín, ale snese i slunné stanoviště. Potřebuj však dobře propustnou, humózní půdu. Na dlouhodobě podmáčených půdách nevydrží. Při suchých zima bez sněhu potřebuje zakrytí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cibuloviny
Barva květu: bílá
Doba kvetení: VI, III
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 10 cm
Použití: nádoby, podrost dřevin, záhony
Latinský název: Anemone blanda White Splendour
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: 2. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení