content_copy
Aktualizujeme pro Vás nabídku pro jaro 2023. Rostliny si budete moci opět zakoupit v předprodeji, který bude spuštěn od ledna 2023. Do té doby jsme pro Vás připravili dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pod stromeček nebo jiným příležitostem.

Rybíz červený 'Jonkheer van Tets' - keř | Ribes rubrum 'Jonkheer van Tets'

135 Kč 117,39 Kč bez DPH
Připravujeme na jaro

Odrůda červeného rybízu 'Jonkheer van Tets' je velmi raná a středně odolná proti antraknóze. Keř je vysoký až 2 m se vzpřímeným a středně hustý větvením. Plody dozrávají od konce června do poloviny července. Hrozny má

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda červeného rybízu 'Jonkheer van Tets' je velmi raná a středně odolná proti antraknóze. Keř je vysoký až 2 m se vzpřímeným a středně hustý větvením. Plody dozrávají od konce června do poloviny července. Hrozny má tato odrůda dlouhé, řídce osazené velkými kulatými bobulemi se sytě červenou slupkou. Plody chutnají nakysle, aromaticky a jsou určené pro přímý konzum. Plodnost mají střední a pravidelnou. Tato odrůda je vhodná do středních poloh s těžšími, hlubokými, živnými půdami. Rybíz vyžaduje pravidelný jarní zmlazovací řez.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drobné ovoce
Barva květu: zelená, nenápadná
Doba kvetení: IV, V
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce
Výška: 2 m
Použití: skupinová výsadba, solitéra, ovocná dřevina
Latinský název: Ribes rubrum 'Jonkheer van Tets'
Velikost kontejneru: RP 2 L
Zahájení expedice: 4. dubna