content_copy
Aktualizujeme pro Vás nabídku pro jaro 2023. Rostliny si budete moci opět zakoupit v předprodeji, který bude spuštěn od ledna 2023. Do té doby jsme pro Vás připravili dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pod stromeček nebo jiným příležitostem.

Réva vinná 'Zibibbo' | Vitis vinifera 'Zibibbo'

235 Kč 204,35 Kč bez DPH
Připravujeme na jaro

Odrůda 'Zibibbo je bezpecková odrůda žlutoplodé vinné révy. Hodí se pro popínání treláží a pergol, dorůstá výšky až 5 m. Žluté plody dozrávají v polovině září. Plody jsou velké, velmi chutné, sladké s charakteristickým aroma. Réva potřebuje dostatek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda 'Zibibbo je bezpecková odrůda žlutoplodé vinné révy. Hodí se pro popínání treláží a pergol, dorůstá výšky až 5 m. Žluté plody dozrávají v polovině září. Plody jsou velké, velmi chutné, sladké s charakteristickým aroma. Réva potřebuje dostatek slunce a vzduchu (nikoli však průvan), nehodí se do stinných koutů, v těch snadno chytá plísně. Tato odrůda je odolná proti rzi. Vyžaduje výživnou, hlubokou, dobře odvodněnou půdu. Révu je nutné každým rokem po konci zimy stříhat, tak že ponecháme 2-3 očka na loňských postranních výhonech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drobné ovoce
Barva květu: nenápadná
Doba kvetení: IV
Růstový habitus: pnoucí
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 5 m
Použití: ovocná dřevina, popínavka
Latinský název: Vitis vinifera 'Zibibbo'
Velikost kontejneru: RP 2L
Zahájení expedice: 2. dubna