content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Réva vinná 'Zibibbo' | Vitis vinifera 'Zibibbo'

235 Kč
Skladem (5 ks)

Odrůda 'Zibibbo je bezpecková odrůda žlutoplodé vinné révy. Hodí se pro popínání treláží a pergol, dorůstá výšky až 5 m. Žluté plody dozrávají v polovině září. Plody jsou velké, velmi chutné, sladké s charakteristickým aroma. Réva potřebuje dostatek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda 'Zibibbo je bezpecková odrůda žlutoplodé vinné révy. Hodí se pro popínání treláží a pergol, dorůstá výšky až 5 m. Žluté plody dozrávají v polovině září. Plody jsou velké, velmi chutné, sladké s charakteristickým aroma. Réva potřebuje dostatek slunce a vzduchu (nikoli však průvan), nehodí se do stinných koutů, v těch snadno chytá plísně. Tato odrůda je odolná proti rzi. Vyžaduje výživnou, hlubokou, dobře odvodněnou půdu. Révu je nutné každým rokem po konci zimy stříhat, tak že ponecháme 2-3 očka na loňských postranních výhonech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drobné ovoce
Barva květu: nenápadná
Doba kvetení: IV
Růstový habitus: pnoucí
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 5 m
Použití: ovocná dřevina, popínavka
Latinský název: Vitis vinifera 'Zibibbo'
Velikost kontejneru: RP 2L
Zahájení expedice: 2. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení