content_copy
Aktualizujeme pro Vás nabídku pro jaro 2023. Rostliny si budete moci opět zakoupit v předprodeji, který bude spuštěn od ledna 2023. Do té doby jsme pro Vás připravili dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pod stromeček nebo jiným příležitostem.

Réva vinná 'Phonix' | Vitis vinifera 'Phonix'

225 Kč 195,65 Kč bez DPH
Připravujeme na jaro

Odrůda 'Phonix' je odrůda vinné révy se středně velkými, kulatými plody žlutozelené barvy. Hodí se pro popínání treláží a pergol, dorůstá se výšky 3-5 m. Plody žlutozelené barvy dozrávají na přelomu září a října. Plod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda 'Phonix' je odrůda vinné révy se středně velkými, kulatými plody žlutozelené barvy. Hodí se pro popínání treláží a pergol, dorůstá se výšky 3-5 m. Plody žlutozelené barvy dozrávají na přelomu září a října. Plody má velké, velmi chutné, sladké s charakteristickým muškátovým aroma, jsou vhodné k přímé konzumaci i k moštování. Réva potřebuje dostatek slunce a vzduchu (nikoli však průvan), nehodí se do stinných koutů, v těch snadno chytá plísně. Vyžaduje výživnou, hlubokou, dobře odvodněnou půdu. Révu je nutné každým rokem po konci zimy stříhat, tak že ponecháme 2-3 očka na loňských postranních výhonech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drobné ovoce
Barva květu: zelená, nenápadná
Doba kvetení: IV
Růstový habitus: pnoucí
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 5 m
Použití: ovocná dřevina, treláží, popínácí perfol, atd
Latinský název: Vitis vinifera 'Zibibbo'
Velikost kontejneru: RP 2 L
Zahájení expedice: 4. dubna