content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Řebříček óbecný 'Colorado Mix' | Achillea millefolium 'Colorado Mix'

59 Kč 51,30 Kč bez DPH
Připravujeme (11 ks)

Řebříček obecný je vytrvalá rostlina s přirozeným výskytem jak Evropě, tak v Asii. Kultivar 'Colorado Mix' se vyznačuje robustnějším vzrůstem, dorůstá výšky až 80 cm. Listy má tmavě zelené kopinaté a kvete v období od

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řebříček obecný je vytrvalá rostlina s přirozeným výskytem jak Evropě, tak v Asii. Kultivar 'Colorado Mix' se vyznačuje robustnějším vzrůstem, dorůstá výšky až 80 cm. Listy má tmavě zelené kopinaté a kvete v období od června do srpna. Kvete drobnými květy uspořádanými v do rozložitých chocholíků. Tento kultivar má širokou barevnou škálu květů od červené, růžové, oranžové přes žlutou až po bílou. Rostlina se používá do skupinových výsadeb i jako solitéra a řezané květ se používají pro suché aranžmá. Řebříček preferuje stanoviště na plném slunci. Není náročná na půdu, ale nejlépe se mu daří v dobře propustných, hlinitopísčitých, mírně vlhkých půdách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: červená, růžová, oranžová, žlutá, bílá
Doba kvetení: VI, VII, VIII
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce
Výška: 80 cm
Použití: solitéra, záhony
Latinský název: Achillea millefolium 'Colorado Mix'
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: 4. dubna