content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Prvosenka zoubkatá 'Corolla Deep Rose' | Primula denticulata

62 Kč 53,91 Kč bez DPH
od 1. září (>20 ks)

Prvosenka zoubkatá je trvalka původem z Asie, vytváří husté trsy listů v přízemní růžici, ze které vyrůstají na stocích květy do výšky 20-30 cm. Květy kvetoucí od května do června jsou poskládány v kulovitých květenstvích. Kultivar 'Corolla Deep Rose' má tmavě růžové květy. Rostlina je používána pro výsadbu do skalek, koryt a okrajů keřových skupin. Prvosenka preferuje slunné až polostinné stanovi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prvosenka zoubkatá je trvalka původem z Asie, vytváří husté trsy listů v přízemní růžici, ze které vyrůstají na stocích květy do výšky 20-30 cm. Květy kvetoucí od května do června jsou poskládány v kulovitých květenstvích. Kultivar 'Corolla Deep Rose' má tmavě růžové květy. Rostlina je používána pro výsadbu do skalek, koryt a okrajů keřových skupin. Prvosenka preferuje slunné až polostinné stanoviště s propustnou zahradní půdou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: růžová
Doba kvetení: V, VI
Růstový habitus: nízký
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 30 cm
Použití: skalka, nádoby, záhony
Latinský název: Primula denticulata
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: září 2022