Předprodej pro jaro 2024 zahájen!!! :-) Nyní přijaté objednávky budou expedovány nejdříve v polovině března 2024, bude-li se jednat o vytrvalé rostliny.  Balkonovky začínáme zasílat nejdříve začátkem dubna 2024.

Prvosenka zoubkatá 'Corolla Deep Rose' | Primula denticulata

60 Kč 53,57 Kč bez DPH
duben 2024 (11 ks)

Prvosenka zoubkatá je trvalka původem z Asie, vytváří husté trsy listů v přízemní růžici, ze které vyrůstají na stocích květy do výšky 20-30 cm. Květy kvetoucí od května do června jsou poskládány v kulovitých květenstvích. Kultivar 'Corolla Deep Rose' má tmavě růžové květy. Rostlina je používána pro výsadbu do skalek, koryt a okrajů keřových skupin. Prvosenka preferuje slunné až polostinné stanovi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prvosenka zoubkatá je trvalka původem z Asie, vytváří husté trsy listů v přízemní růžici, ze které vyrůstají na stocích květy do výšky 20-30 cm. Květy kvetoucí od května do června jsou poskládány v kulovitých květenstvích. Kultivar 'Corolla Deep Rose' má tmavě růžové květy. Rostlina je používána pro výsadbu do skalek, koryt a okrajů keřových skupin. Prvosenka preferuje slunné až polostinné stanoviště s propustnou zahradní půdou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: růžová
Doba kvetení: V, VI
Růstový habitus: nízký
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 30 cm
Použití: skalka, nádoby, záhony
Latinský název: Primula denticulata
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: duben 2024