content_copy
Aktualizujeme pro Vás nabídku pro jaro 2023. Rostliny si budete moci opět zakoupit v předprodeji, který bude spuštěn od ledna 2023. Do té doby jsme pro Vás připravili dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pod stromeček nebo jiným příležitostem.

Pivoňka Itoh-hybrid 'Fisrt Arrival' | Paeonia 'Itoh First Arrival'

450 Kč 391,30 Kč bez DPH
Připravujeme na jaro
Pivoňka Itoh-hybrid je kříženec pivoňky čínské a stromovité pivoňky, je to robustní trvalka dorůstající se až 80 cm. Kultivar 'Fisrt Arrival' zaujme svými světle růžovými květy, které mají v průmětu až 20 cm a vykvétají

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pivoňka Itoh-hybrid je kříženec pivoňky čínské a stromovité pivoňky, je to robustní trvalka dorůstající se až 80 cm. Kultivar 'Fisrt Arrival' zaujme svými světle růžovými květy, které mají v průmětu až 20 cm a vykvétají od května do černa na koncích silných stonků. Zároveň je tento kultivaar nižší, dorůstá se okolo 70 cm. Pivoňky preferují slunné stanoviště, ale snesou i polostín. Půdu potřebují dostatečně vlhkou, ale zároveň propustnou. Kvete z pupenů na konci stonků, proto dávejte pozor na řez. Na zimu je dobré je přikrýt chvojím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: růžová
Doba kvetení: V,VI
Růstový habitus: Polštářovitý, kompaktní
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 70 cm
Použití: záhony
Latinský název: Paeonia 'Itoh First Arrival'
Velikost kontejneru: K19
Zahájení expedice: 4. dubna