content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Petúnie polopřevislá Dot Star Red

45 Kč
Od 2. dubna (> 20 ks)

Petúnie ze série Dot Star spojuje zářivé barvy květů a bílých teček, což vytváří originální vzhled květů. Rostlina má skvělý růst, neobvyklé barvy a velké množství květů. Při horkém nebo porměňujícím se počasí se liší četnost a intenzita bí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Petúnie ze série Dot Star spojuje zářivé barvy květů a bílých teček, což vytváří originální vzhled květů. Rostlina má skvělý růst, neobvyklé barvy a velké množství květů. Při horkém nebo porměňujícím se počasí se liší četnost a intenzita bílých teček, proto je každý květ originálem. Tato serie se rovněž vyznačuje vysokou odolností vůči nepříznivým klimatickým podmínkám a ryhle regeneruje po silných deštích. Nároky: Vyžadují slunná stanoviště, substrát s příměsí rašeliny, přiměřenou zálivku a pravidelné přihnojování. Špatně snáší přemokření. Pěstování: Rostliny vysazujeme na slunné stanoviště s mírně kyselou, dobře propustnou půdou. Při rané výsadbě můžeme rostliny zaštípnout. Při pozdější výsadbě zaštípnutím oddálíme kvetení přibližně o 4 týdny. 14 dní po výsadbě můžeme začít s přihnojováním a to buď jednou za 14 dní, nebo s každou zálivkou. Rostliny nesnáší přemokření. V průběhu vegetace odstraňujeme odkvetlá květenství i se semeníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balkonové květiny
Barva květu: červená, bílá
Doba kvetení: V, VI, VII, VIII, IX, X
Růstový habitus: převislá
Stanoviště: Slunce
Výška: 35 cm
Použití: Truhlíky a nádoby, záhony
Latinský název: Petunia
Velikost kontejneru: K8
Zahájení expedice: 2. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení