content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Petúnie Double Cascade Red F1 | Petunia hybrida Double Cascade Red F1

45 Kč
Skladem (> 20 ks)

Všichni je známe. Podle toho, která z firem je vyšlechtila, se jmenují různě Surfinie, Alpetunie a mnoho dalších s jednoduchým květem různé velikosti. Petúnie Double Cascade mají plné velké květy o průměru 8 -13 cm. Všechny tyto rostliny mají podobné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všichni je známe. Podle toho, která z firem je vyšlechtila, se jmenují různě Surfinie, Alpetunie a mnoho dalších s jednoduchým květem různé velikosti. Petúnie Double Cascade mají plné velké květy o průměru 8 -13 cm. Všechny tyto rostliny mají podobné nároky a jejich jména jsou chráněné značky.

Nároky: Vyžadují slunná stanoviště, substrát s příměsí rašeliny, přiměřenou zálivku a pravidelné přihnojování. Špatně snáší přemokření.

Pěstování: Rostliny vysazujeme na slunné stanoviště s mírně kyselou, dobře propustnou půdou. Při rané výsadbě můžeme rostliny zaštípnout. Při pozdější výsadbě zaštípnutím oddálíme kvetení přibližně o 4 týdny. 14 dní po výsadbě můžeme začít s přihnojováním a to buď jednou za 14 dní, nebo s každou zálivkou. Rostliny nesnáší přemokření. V průběhu vegetace odstraňujeme odkvetlá květenství i se semeníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balkonové květiny
Barva květu: červená
Doba kvetení: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X
Růstový habitus: Polopřevislý
Stanoviště: Slunce,  Polostín
Výška: 40 cm
Použití: Závěsy, Truhlíky a nádoby
Latinský název: Petunia hybrida Double Cascade Red F1
Velikost kontejneru: 8 cm
Zahájení expedice: 2. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení