content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Pámelník Chenaultův 'Hancock' | Symphoricarpos x chenaultii 'Hancock'

65 Kč
Skladem (15 ks)

Pámelník Chenaultův 'Hancock' se dorůstá do výšky 0,5-0,8 m a je dobrým půdopokryvným keřem. Tento druh je nízký až poléhavě rostoucí opadavý keř, jehož větve dobře zakořeňují a tím se keř rychle rozrůstá. Mladé větvičky má načervenalé a hustě ochlup

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pámelník Chenaultův 'Hancock' se dorůstá do výšky 0,5-0,8 m a je dobrým půdopokryvným keřem. Tento druh je nízký až poléhavě rostoucí opadavý keř, jehož větve dobře zakořeňují a tím se keř rychle rozrůstá. Mladé větvičky má načervenalé a hustě ochlupené. Vejčité listy jsou tmavě zelené, na rubu chlupaté. Drobné květy mají růžovou barvu a jsou složené do krátkých hroznů. Vykvétají v průběhu června a července. Plody jsou drobné, lesklé tmavě růžové až fialové bobule. Dřevina snese stinné až slunné stanoviště. Není náročná na půdu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné keře
Barva květu: růžová
Doba kvetení: VI, VII
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce, Polostín, Stín
Výška: 80 cm
Použití: skupinová výsadba,  solitéra, živé ploty
Latinský název: Symphoricarpos x chenaultii 'Hancock'
Velikost kontejneru: K13
Zahájení expedice: 2. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení