content_copy
Aktualizujeme pro Vás nabídku pro jaro 2023. Rostliny si budete moci opět zakoupit v předprodeji, který bude spuštěn od ledna 2023. Do té doby jsme pro Vás připravili dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pod stromeček nebo jiným příležitostem.

Magnolie 'Susan' | Magnolia ´Susan´

280 Kč 243,48 Kč bez DPH
Připravujeme na jaro

Magnólie 'Susan' je opadavý keř dosahující výšky mezi 1,5–3 m. V období dubna až května nese krásné sytě růžové květy, které mají tvar polorozevřených lilií. Odrůda 'Susan' je nejsytěji zbarvenou jarně kvetoucí magnol

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnólie 'Susan' je opadavý keř dosahující výšky mezi 1,5–3 m. V období dubna až května nese krásné sytě růžové květy, které mají tvar polorozevřených lilií. Odrůda 'Susan' je nejsytěji zbarvenou jarně kvetoucí magnolie a kvete bohatě již jako mladý keř. Po odkvětu je atraktivní svým hustým olistěním, které si i přes léto zachovává svěží zelenou barvu. Preferuje slunná stanoviště, chráněné před silným větrem, snese i mírný polostín. Půda by měla být živná, mírně vlhká, avšak dobře propustná s přídavkem rašeliny. Velmi špatně snáší řez.

Doplňkové parametry

Kategorie: Okrasné keře
Barva květu: růžová
Doba kvetení: IV, V
Růstový habitus: Vzpřímený
Stanoviště: Slunce
Výška: 1,5-3 m
Použití: skupina keřů, solitéra
Latinský název: Magnolia ´Susan´
Velikost kontejneru: ko5l
Zahájení expedice: 4. dubna