content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Lilek jasmínovitý | Solanum jasminoides

42 Kč
Skladem (9 ks)

Lilek jasmínokvětý je stálezelený pnoucí keř a patří mezi rychle rostoucí rostliny. Kvete od května do října velkým množstvím malých bílých květů, uskupených ve vrcholových a postranních květenstvích. Rostlina tvoří drobné jedovaté plody. Rostlina se

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lilek jasmínokvětý je stálezelený pnoucí keř a patří mezi rychle rostoucí rostliny. Kvete od května do října velkým množstvím malých bílých květů, uskupených ve vrcholových a postranních květenstvích. Rostlina tvoří drobné jedovaté plody. Rostlina se používá jako letnička k výsadbě do truhlíků, nádob, záhonů či teras. Může být použit jako dominanta v prostoru a je dobré ho pěstovat u opory. Zkracováním výhonů lze z rostliny vytvořit kompaktní keř či stromek na vysokém kmínku. Lilek jasmínokvětý preferuje slunné stanoviště s humózní půdou a vyžaduje pravidelnou zálivku a hnojení rozpustnými hnojivy. Nesnáší přeschnutí substrátu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balkonové květiny
Barva květu: bílá
Doba kvetení: VI, VII, VIII, IX, X
Růstový habitus: pnoucí
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 2 m
Použití: nádoby, záhony, truhlík
Latinský název: Solanum jasminoides
Velikost kontejneru: 8 cm
Zahájení expedice: 2. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení