content_copy
Aktualizujeme pro Vás nabídku pro jaro 2023. Rostliny si budete moci opět zakoupit v předprodeji, který bude spuštěn od ledna 2023. Do té doby jsme pro Vás připravili dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pod stromeček nebo jiným příležitostem.

Hvězdnice novobelgická 'Crimson Brocade' | Aster novae-angliae

59 Kč 51,30 Kč bez DPH
Připravujeme na jaro
Hvězdnice, lidově nazývaná Astra, je známá trvalka hojně používaná v zahradách i veřejných prostranstvích. Rod hvězdnice zahrnuje více druhů a kultivarů lišících se velikostí, obdobím kvetení a barvou květu. Hvězdnice novobelgická 'Crimson Brocade' má hustý rozvětvený habitus se vzpřímenými stonky, v horní polovině jsou stonky rozvětvené s hustými

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hvězdnice, lidově nazývaná Astra, je známá trvalka hojně používaná v zahradách i veřejných prostranstvích. Rod hvězdnice zahrnuje více druhů a kultivarů lišících se velikostí, obdobím kvetení a barvou květu. Hvězdnice novobelgická 'Crimson Brocade' má hustý rozvětvený habitus se vzpřímenými stonky, v horní polovině jsou stonky rozvětvené s hustými tmavě zelenými listy. Kvete v období září a října tmavě růžovými květy se žlutým středem. Tento kultivar je poměrně vysoký, a proto se hodí i jako solitéra. Rostlina preferuje hlinitou až písčitou, propustnou, zásaditou půdu a slunečné stanoviště.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: růžová
Doba kvetení: IX, X
Růstový habitus: Vzpřímený, Polštářovitý
Stanoviště: Slunce
Výška: 80 cm
Použití: solitéra, záhony, k řezu
Latinský název: Aster novae-angliae
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: září 2022