content_copy
Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do týdne. Expedujeme pouze od ponděli do středy, aby Vám rostliny dorazily do konce týdne. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Drátovec | Leucophyta brownii

59 Kč 51,30 Kč bez DPH
od 1. září (>20 ks)

Drátovec je rostlina oblíbená zejména kvůli svému nevšednímu vzhledu. Používá se zejména do dušičkových vazeb a chryzantémových výsadeb. Rostlina se dorůstá výšky okolo 30 cm a její habitus připomíná klubíčko drátů. Drátovci se nejlépe daří na slunném až polostinném stanovišti se sušší půdou. V průběhu června až srpna kvete malými bílými květy. Rostlina není mrazuvzdorná a proto se u nás pěstuje z

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drátovec je rostlina oblíbená zejména kvůli svému nevšednímu vzhledu. Používá se zejména do dušičkových vazeb a chryzantémových výsadeb. Rostlina se dorůstá výšky okolo 30 cm a její habitus připomíná klubíčko drátů. Drátovci se nejlépe daří na slunném až polostinném stanovišti se sušší půdou. V průběhu června až srpna kvete malými bílými květy. Rostlina není mrazuvzdorná a proto se u nás pěstuje zejména jako jednoletá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: bílá
Doba kvetení: VI, VII, VIII
Růstový habitus: Polštářovitý
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 30 cm
Použití: nádoby, záhony
Latinský název: Leucophyta brownii
Velikost kontejneru: K9
Zahájení expedice: září 2022