content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Denivka 'Aten' | Hemerocallis 'Aten'

99 Kč
Od 2. dubna (8 ks)
Denivky jsou krásné nenáročné trvalky. Mají trsovitý habitus a trávě podobné, převisle rostoucí, sytě zelené listy. V období květu vyrůstají nad listy květní stvoly. Květ denivek vždy druhý den po odkvětu uvadá, avšak poupata se rozevírají

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denivky jsou krásné nenáročné trvalky. Mají trsovitý habitus a trávě podobné, převisle rostoucí, sytě zelené listy. V období květu vyrůstají nad listy květní stvoly. Květ denivek vždy druhý den po odkvětu uvadá, avšak poupata se rozevírají postupně a díky tomu rostlina zůstává dekorativní dlouho dobu. Kultivar ' Aten' se dorůstá výšky 30-40 cm a kvete zářivě žlutými květy nálevkovitého tvaru v období od června do července. Rostliny nejsou náročné na pěstování, vysadit se můžou na slunné či polostinné stanoviště, nejlépe s živnou půdou. Netrpí chorobami ani škůdci. Používá se do smíšených trvalkových výsadeb a vhodná je i do nádob.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvalky
Barva květu: žlutá
Doba kvetení: VI, VII
Růstový habitus: Vzpřímený, trsovitý
Stanoviště: Slunce
Výška: 80 cm
Použití: nádoby, záhony
Latinský název: Hemerocali
Velikost kontejneru: 2l
Zahájení expedice: 2. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení