content_copy
Aktualizujeme pro Vás nabídku pro jaro 2023. Rostliny si budete moci opět zakoupit v předprodeji, který bude spuštěn od ledna 2023. Do té doby jsme pro Vás připravili dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pod stromeček nebo jiným příležitostem.

Begonie stálokvětá Sprint Orange Bicolor

15 Kč 13,04 Kč bez DPH
Připravujeme na jaro
Begonie stálokvětá letnička s dužnatými listy a krásnými květy, které nasazuje velmi brzy a vydrží kvést až do prvních mrazů. Rostlina není náročná na pěstování, upřednostňuje slunné stanoviště, ale dobře kvete i v polostínu. Půdu vyžaduje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Begonie stálokvětá letnička s dužnatými listy a krásnými květy, které nasazuje velmi brzy a vydrží kvést až do prvních mrazů. Rostlina není náročná na pěstování, upřednostňuje slunné stanoviště, ale dobře kvete i v polostínu. Půdu vyžaduje humózní, mírně kyselou a dobře propustnou. Důležitá je pro pěstování dostatečná zálivka, nesnáší však přemokření. Používá se zejména do plošných, ornamentálních výsadeb, ale i do truhlíků a nádob. Do venkovních prostor se rostliny umisťují až na konci května, když už nehrozí pozdní mrazíky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní balkonové rostliny
Barva květu: oranžová, bílá
Doba kvetení: V, VI, VII, VIII, IX, X
Růstový habitus: kompaktní, nízká
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 25 cm
Použití: Truhlíky a nádoby, záhony
Latinský název: Begonia semperflorens
Velikost kontejneru: K8
Zahájení expedice: 2. dubna