content_copy
Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů jsou nyní přijaté objednávky expedovány přibližně do 2 - 3 týdnů. Vytvořením objednávky beretu tuto skutečnost na vědomí.

Aktinidie význačná 'Red Jumbo' | Actinidia arguta 'Red Jumbo'

175 Kč
Skladem (7 ks)

Aktinidie neboli "kiwi" je popínavá opadavá liána, jejíž zelené listy získávají na podzim krásně žluto-oranžovou barvu. Kultivar 'Red Jumbo' se dorůstá délky až 10 m. Tento kultivar je tvořen pouze samiččími rostlinam

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktinidie neboli "kiwi" je popínavá opadavá liána, jejíž zelené listy získávají na podzim krásně žluto-oranžovou barvu. Kultivar 'Red Jumbo' se dorůstá délky až 10 m. Tento kultivar je tvořen pouze samiččími rostlinami a k opylení květů je zapotřebí samčí rostliny jiného kultivaru. Kvete v průběhu června drobnými, bílými, vonnými květy. Plody dozrávají v období od konce září do říjnu, jsou 4-5 cm dlouhé, mají hladkou zelenou slupku. Jejich dužina je sladká a bohatá na vitamín C. Plody se dají přímo konzumovat, včetně slupky. Rostlině vyhovuje běžná středně vlhká, mírně kyselá půda a chráněné stanoviště na slunci či v polostínu. Pro pěstování vyžaduje oporu, po které by se mohla pnout. Řez se provádí v předjaří jako u vinné révy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drobné ovoce
Barva květu: bílá
Doba kvetení: VI
Růstový habitus: pnoucí
Stanoviště: Slunce, Polostín
Výška: 10 m
Použití: ovocná dřevina, popínavá rostlina
Latinský název: Actinidia arguta 'Red Jumbo'
Velikost kontejneru: RP 2 L
Zahájení expedice: 4. dubna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení